Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Jelcz-Laskowice – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie określona na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Jelcz-Laskowice określają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne odkupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo opłat. Może być tak, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Jelcz-Laskowice jest niewystarczająco korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Jelcz-Laskowice zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, zadłużenie bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może trwać najdłużej siedem dni, a należności otrzymasz do ręki bądź przelewem już w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący realnie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te wynikają z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i sprawiają, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty zmniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć czas wyczekiwania na nabywcę, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to także duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Jelcz-Laskowice.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, aby otrzymać wycenę nieruchomości Jelcz-Laskowice na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • zyskać zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie wśród nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje lokal (albo nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni posiadacz bądź lokator nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone wskutek działania ognia bądź wody, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem nabytym na drodze odziedziczenia bądź po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu gotówki i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Jelcz-Laskowice określana jest w oparciu o 10 niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Planujesz skorzystać ze wsparcia aplikacji do ustalania ceny domu? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu nie w każdej sytuacji jest adekwatna bo narzędzia do wyceny nieruchomości nie uznają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena domu może być zbyt wysoka przez co ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. U nas masz spersonalizowaną wycenę domów Jelcz-Laskowice, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Informacje do wycen domów

Wycenę mieszkania Jelcz-Laskowice prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz z fotografiami, który później udostępnimy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Jelcz-Laskowice, a Ty zyskujesz pewność, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale specjalisty i część właścicieli z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu jest związana z niemałym kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż spotkasz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Jelcz-Laskowice – przeanalizowanie ogłoszeń?

Innym rozwiązaniem na określenie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma i internet. Musisz jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć kwotę mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie małe bądź nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Jelcz-Laskowice i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Jelcz-Laskowice jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy obawiać się, że nieodpłatna wycena domów Jelcz-Laskowice zawiera gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy wszelkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych kosztów z tytułu sporządzenia propozycji. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Jelcz-Laskowice możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button