Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Boguchwała – ekspresowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Boguchwała określają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Może być tak, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Boguchwała jest niewystarczająco intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Boguchwała uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cała sprzedaż może zająć tylko 7 dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki bądź poprzez przelew już w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel realnie ponosi podczas finalizacji transakcji. Różnice te są rezultatem negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres wyczekiwania na nabywcę, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to także duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Boguchwała.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz należności do rąk albo poprzez szybki przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Boguchwała w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie dowiesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • poczuć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać problemy i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Wydłużający się okres sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni posiadacz bądź najemca nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone wskutek działania ognia albo wody, bez mediów, z trudnym dojazdem, budynki przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem otrzymanym w drodze dziedziczenia bądź po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na braku zbędnych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Boguchwała wyliczona jest na bazie dziesiątki niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Poszukujesz narzędzi do określania wyceny nieruchomości? Wiedz jednak, że tego typu wycena nieruchomości nie za każdym razem jest adekwatna z racji tego, iż narzędzia do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena domów może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, by ją przyjąć. W naszym skupie masz dedykowaną wycenę mieszkań Boguchwała, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wycen domów

Wycenę mieszkań Boguchwała przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który dalej wyślemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Boguchwała, a Ty otrzymujesz pewność, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez rzeczoznawcę i część oferujących z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że taka wycena domu wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, iż znajdziesz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszej firmie otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Boguchwała – przeglądnięcie ofert?

Innym wyjściem na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą znacznie wpływać na wartość mieszkania. W rezultacie możesz niechcący ustalić za niską wartość mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która znowósz poskutkuje tym, że trudno będzie Ci znaleźć klienta. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Boguchwała i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Boguchwała zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Absolutnie nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Boguchwała musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej oferty czy też wszystkie 10 odrzucić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych opłat z racji przygotowania ofert. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Boguchwała możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button