Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Gozdnica – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Gozdnica określają rzeczywistą cenę rynkową, za którą firmy skupujące są gotowe kupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo dopłat. Może się zdarzyć, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Gozdnica jest niewystarczająco intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Gozdnica zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować na przykład problemy z lokatorem, długi czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może zająć jedynie tydzień, a należności otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew od razu w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w chwili nawiązywania transakcji. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że właściciele wyrażają zgodę na ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać kwotę dla firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić okres poszukiwań kupca, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to także znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Gozdnica.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i pasujący termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę domu Gozdnica w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – współpraca

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • poczuć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z władaniem domem
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie wśród kupców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego zezwolenia; uprzedni posiadacz czy też najemca nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone wskutek pożaru czy też powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym w drodze odziedziczenia lub po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu funduszy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Gozdnica określana jest w oparciu o 10 różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Poszukujesz narzędzi do określania wyceny mieszkania? Należy być świadomym, że taka wycena domu nie za każdym razem jest adekwatna ponieważ aplikacje do wyceny nieruchomości nie uznają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena domu może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz adekwatną wycenę nieruchomości Gozdnica, która od razu będzie stanowić propozycję nabycia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Gozdnica prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który później wyślemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Gozdnica, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale eksperta i wiele oferujących z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów generuje niemały koszt, a nie masz żadnej pewności, iż napotkasz kupca, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną sumę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Gozdnica – przegląd ofert?

Innym rozwiązaniem na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety albo internet. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić za niską kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która znowósz poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci wyszukać kupca. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Gozdnica a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Gozdnica zobowiązuje do zaakceptowania jednej propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie musisz bać się, że bezpłatna wycena mieszkania Gozdnica posiada gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować którąś wycenę czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowania ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Gozdnica możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button