Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Chodzież – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Chodzież określają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe odkupić nieruchomość od ręki przekazując należności w postaci gotówki. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Chodzież jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Chodzież mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, zadłużenie albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może trwać nie więcej jak siedem dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką bądź poprzez przelew już w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi przy finalizacji transakcji. Różnice te są efektem prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że właściciele wyrażają zgodę na ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać należność dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować czas oczekiwania na zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Chodzież.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej opłacalną oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, a dostaniesz wycenę domu Chodzież na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zdobędziesz wiedzę jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaży domu
 • zyskać radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Przeciągający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie wśród kupców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni właściciel albo najemca nie chcą opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, zajęte na skutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone na skutek pożaru albo powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem przyznanym w ramach dziedziczenia bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku gotówki i na uniknięciu dodatkowych wydatków – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Chodzież kalkulowana jest po analizie dziesiątki różnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz przeliczników do określania wartości domu? Musisz mieć świadomość, że tego rodzaju wycena domu nie za każdym razem jest adekwatna z uwagi na to, że aplikacje do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena mieszkań może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz spersonalizowaną wycenę domów Chodzież, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Chodzież ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który potem przekażemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Chodzież, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem eksperta i część osób z tego korzysta. Wiedz jednak, że taka wycena domu generuje duży koszt, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną cenę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Chodzież – analiza ofert?

Popularnym sposobem na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za niską wartość nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która znowósz spowoduje, że niełatwo będzie Ci zainteresować nabywcę. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Chodzież i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Chodzież stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej propozycji?

Wcale nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Chodzież musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś wyceny czy też każdą oddalić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek opłat z racji sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę domu Chodzież możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać kupujących samodzielnie, ale zyskując dzięki temu orientację jaką cenę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button