Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Gostynin – szybka i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Gostynin zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką firmy skupujące są skłonne kupić nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Gostynin jest za mało korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Gostynin zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać jedynie tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki lub przelewem od razu w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel realnie ponosi w momencie nabycia. Różnice te biorą się z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i sprawiają, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania należy zakwalifikować okres oczekiwania na zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to też znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Gostynin.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, by dostać wycenę domu Gostynin w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Przeciągający się okres sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i chęć odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; wcześniejszy właściciel bądź najemca nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone w wyniku pożaru bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem nabytym w wyniku dziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Gostynin wyliczona jest na bazie dziesiątki konkurencyjnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Szukasz narzędzi do ustalania ceny nieruchomości? Trzeba wiedzieć, że taka wycena mieszkań nie za każdym razem jest prawdziwa bo narzędzia do wyceny domów nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena domu może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć klienta, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. U nas dostajesz precyzyjną wycenę nieruchomości Gostynin, która od razu będzie stanowić ofertę zakupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Gostynin prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość i sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który potem udostępnimy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Gostynin, a Ty masz gwarancję, że oferty cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może zostać dokonana przez specjalistę i część osób decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domu generuje niemały wydatek, a nie daje wcale pewności, iż znajdziesz kupującego, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną cenę. W naszym skupie masz podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Gostynin – przeglądnięcie ofert?

Szybkim rozwiązaniem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub internet. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą istotnie wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za niską kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką cenę, która z kolei poskutkuje tym, że trudno będzie Ci wyszukać kupca. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Gostynin i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Gostynin zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Gostynin ma gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować którąś wycenę czy całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z racji przygotowania wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Gostynin możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button