Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Płock – ekspresowa i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Płock wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w formie gotówki. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Płock jest za mało zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Płock uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami załatwianie formalności może zająć tylko tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki bądź poprzez przelew od razu w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi przy nabycia. Rozbieżności te są efektem rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że właściciele przystają na ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zaliczyć czas poszukiwań zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to także spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Płock.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz ustaloną kwotę do rąk albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij formularz, by dostać wycenę mieszkania Płock w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • osiągnąć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje lokal (lub nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; wcześniejszy właściciel bądź najemca nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Domy bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek pożaru albo wody, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem otrzymanym na drodze spadku bądź po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Płock kalkulowana jest po analizie dziesięciu różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Poszukujesz programów do określania wartości mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie w każdym razie jest adekwatna ponieważ kalkulatory do wyceny mieszkań nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak długi. W efekcie wycena mieszkania może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, aby ją zaakceptować. U nas możesz liczyć na dopasowaną wycenę domu Płock, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę domów Płock sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy opis razem z fotografiami, który następnie przekażemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Płock, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz anons, ale nie masz orientacji jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem biegłego i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednak taka wycena domów generuje duży wydatek, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zgodzić się na taką sumę. W naszym skupie otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Płock – przeglądnięcie ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma i internet. Musisz jednak wiedzieć, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na wartość nieruchomości. W efekcie możesz mimowolnie ustalić zbyt małą wartość mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz sprawi, że ciężko będzie Ci zainteresować kupca. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Płock i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Płock jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy obawiać się, że nieodpłatna wycena domu Płock musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z wybranej propozycji czy też wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych kosztów z racji przygotowania propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Płock masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button