Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Brzostek – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Brzostek określają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką firmy skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w formie gotówkowej. Nie musisz obawiać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo opłat. Może okazać się, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Brzostek jest mniej intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Brzostek uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, zadłużenie bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może potrwać nie więcej jak tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki bądź na konto już w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i powodują, że sprzedający zgadzają się na ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania należy wrzucić czas oczekiwania na zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to również znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Za dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Brzostek.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz należności do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, żeby otrzymać wycenę mieszkania Brzostek na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz rozeznanie ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • osiągnąć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie wśród kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni właściciel lub lokator nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów i innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone w wyniku pożaru bądź wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem przyznanym w wyniku spadku czy też po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku funduszy oraz na braku zbędnych wydatków – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Brzostek ustalana jest w oparciu o 10 konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Poszukujesz przeliczników do ustalania wartości mieszkania? Musisz mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkania nie za każdym razem jest rzetelna gdyż kalkulatory do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena mieszkania może być dużo zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, by ją przyjąć. U nas otrzymujesz spersonalizowaną wycenę domów Brzostek, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Informacje do wycen domów

Wycenę domów Brzostek przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który dalej prześlemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Brzostek, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów generuje wysoki koszt, a nie daje wcale gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną cenę. W naszej firmie możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Brzostek – przeglądnięcie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na określenie ceny swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo internet. Musisz jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe różnice mogą istotnie przełożyć się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci zainteresować nabywcę. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Brzostek i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Brzostek jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba bać się, że darmowa wycena nieruchomości Brzostek musi zawierać jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć dowolną wycenę czy całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Brzostek możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jaką sumę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button