Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Dębica – błyskawiczna i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Dębica wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Może się zdarzyć, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Dębica jest mniej zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Dębica uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, długi bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę u notariusza umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas załatwianie formalności może zająć najdłużej siedem dni, a pieniądze otrzymasz do ręki lub przelewem od razu w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste i powodują, że właściciele akceptują kwoty zmniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać należność dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zakwalifikować czas poszukiwań nabywcy, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w trakcie tego okresu to także znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, gdy kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Dębica.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, a otrzymasz wycenę domu Dębica na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży domu
 • odczuć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i konieczność pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (lub nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; uprzedni posiadacz czy też lokator nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone w wyniku działania ognia lub powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem nabytym na skutek dziedziczenia bądź po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Dębica ustalana jest na bazie 10 konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Szukasz narzędzi do ustalania wyceny nieruchomości? Wiedz jednak, że tego typu wycena domów nie w każdej sytuacji jest miarodajna ponieważ programy do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena domu może być zbyt duża przez co ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, aby ją zaakceptować. W naszym skupie możesz liczyć na dopasowaną wycenę mieszkania Dębica, która od razu będzie stanowić propozycję nabycia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domu Dębica przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem z fotografiami, który później prześlemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Dębica, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być sporządzona przez biegłego i część właścicieli decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domu jest związana z wysokim kosztem, a nie daje żadnej gwarancji, że napotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszym skupie dostajesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Dębica – porównanie ogłoszeń?

Popularną metodą na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma i portale ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która zaś spowoduje, że zainteresowanie kupców będzie niewielkie bądź nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Dębica i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Dębica jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domów Dębica musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować dowolną ofertę czy też wszystkie 10 oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę domu Dębica możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button