Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Buk – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Buk wskazują rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Buk jest niewystarczająco atrakcyjna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Buk zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć np. kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może trwać jedynie tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz gotówką bądź poprzez przelew już w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele zgadzają się na ceny pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić zapłatę dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć czas poszukiwań kupca, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego okresu to także duże wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeśli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Buk.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij formularz, aby dostać wycenę nieruchomości Buk w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Przedłużający się okres sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie wśród nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego pozwolenia; poprzedni posiadacz bądź lokator nie zamierzają opuścić lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek pożaru lub wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem przyznanym w ramach spadku lub po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu funduszy a także na uniknięciu dodatkowych wydatków – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Buk wyliczona jest po analizie 10 niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Poszukujesz kalkulatorów do ustalania ceny domu? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena mieszkań nie w każdym razie jest miarodajna ponieważ przeliczniki do wyceny mieszkań nie uznają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena domów może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. U nas masz dopasowaną wycenę mieszkań Buk, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę domu Buk prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy Twoją nieruchomość i sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który następnie wyślemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Buk, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może zostać dokonana przez rzeczoznawcę i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domu generuje duży koszt, a nie daje wcale pewności, że spotkasz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. W naszej firmie dostajesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Buk – przeglądnięcie ogłoszeń?

Popularną metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety i portale ogłoszeniowe. Musisz jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć wartość mieszkania, czym narazisz się na straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która znowósz poskutkuje tym, że trudno będzie Ci znaleźć kupującego. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Buk i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Buk jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena domu Buk posiada gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się przyjąć dowolną ofertę czy też całe dziesięć odrzucić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania żadnych wydatków z racji przygotowanych ofert. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Buk masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button