Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Knurów – szybka i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Knurów zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Knurów jest za mało intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Knurów uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami załatwianie formalności może trwać jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką albo przelewem już w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi przy sprzedaży. Różnice te są efektem prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione a które to prowadzą do tego, że sprzedający akceptują kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zaliczyć okres poszukiwania nabywcy, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Knurów.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij formularz, by otrzymać wycenę mieszkania Knurów w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (albo nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni właściciel lub lokator nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone na skutek pożaru czy też wody, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje do wyburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem przyznanym na skutek dziedziczenia lub po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Knurów wyliczona jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do określania wartości nieruchomości? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena mieszkania nie zawsze jest adekwatna bo aplikacje do wyceny mieszkań nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena mieszkania może być zbyt wysoka i trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, aby ją zaakceptować. W naszej firmie dostajesz adekwatną wycenę nieruchomości Knurów, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Knurów ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który potem prześlemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Knurów, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz anons, ale nie wiesz jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale specjalisty i część właścicieli z tego korzysta. Należy jednak wiedzieć, że tego typu wycena domów generuje wysoki wydatek, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż spotkasz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną cenę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Knurów – przeglądnięcie ofert?

Szybką metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety lub internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie znajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt niską kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką wartość, która znowósz spowoduje, że trudno będzie Ci zainteresować kupca. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Knurów i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Knurów jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena domów Knurów posiada jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się przyjąć jakąś wycenę czy też wszystkie oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek opłat z racji sporządzonych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Knurów masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button