Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Proszowice – błyskawiczna i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Proszowice zawierają faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie musisz bać się żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Może być tak, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Proszowice jest niewystarczająco opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Proszowice uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować na przykład problemowego lokatora, zadłużenie czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cała sprzedaż może trwać nie dłużej jak tydzień, a należności otrzymasz do ręki lub przelewem już w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący rzeczywiście ponosi przy finalizacji transakcji. Różnice te są rezultatem prowadzonych negocjacji między stronami, które są bardzo częste a które to powodują, że właściciele akceptują ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z udziałem pośrednika należy zaliczyć czas poszukiwania zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny dostajesz wycenę mieszkania Proszowice.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, by dostać wycenę nieruchomości Proszowice na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • osiągnąć radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje lokal (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; wcześniejszy właściciel albo najemca nie zamierzają opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, zajęte wskutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone na skutek pożaru bądź powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem otrzymanym w ramach odziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Proszowice określana jest po analizie dziesięciu różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Planujesz skorzystać z pomocy aplikacji do ustalania wyceny nieruchomości? Wiedz jednak, że tego typu wycena domu nie w każdej sytuacji jest adekwatna ponieważ przeliczniki do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. W naszej firmie dostajesz dedykowaną wycenę mieszkań Proszowice, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę mieszkania Proszowice sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który potem prześlemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Proszowice, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być przygotowana przez eksperta i część sprzedających decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domów generuje wysoki koszt, a nie masz żadnej gwarancji, że napotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zapłacić taką kwotę. W naszym skupie otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Proszowice – przejrzenie ofert?

Najprostszą metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Należy jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą znacząco przełożyć się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za małą kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci znaleźć nabywcę. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Proszowice a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Proszowice zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Wcale nie! Nie należy obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Proszowice musi mieć jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć jakąś wycenę czy też każdą oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek wydatków z racji przygotowania ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Proszowice masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button