Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Piaski – błyskawiczna i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie oszacowana na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Piaski zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz wręczając należności w formie gotówki. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Może się zdarzyć, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Piaski jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Piaski mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zakwalifikować np. problemowego lokatora, długi czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może trwać jedynie tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki bądź na konto już w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione a które to powodują, że sprzedający akceptują ceny pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć zapłatę dla pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania należy zaliczyć okres wyczekiwania na nabywcę, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to także znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Piaski.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej korzystną oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, żeby otrzymać wycenę mieszkania Piaski na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • świadomie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od strapień i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie wśród kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje lokal (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni posiadacz albo najemca nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku pożaru albo wody, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem nabytym na skutek spadku czy też po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu gotówki i na braku zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Piaski określana jest na bazie dziesiątki różnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Poszukujesz aplikacji do określania wartości mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena domu nie zawsze jest właściwa gdyż programy do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena mieszkań może być za wysoka przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę mieszkania Piaski, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę domu Piaski ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przybędziemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który potem wyślemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Piaski, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale rzeczoznawcy i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu jest związana z wysokim kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie chętny zaakceptować taką sumę. W naszej firmie masz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Piaski – przegląd ogłoszeń?

Innym sposobem na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma lub portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która z kolei poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci zainteresować kupującego. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Piaski i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Piaski jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz bać się, że nieodpłatna wycena domu Piaski posiada gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się zaakceptować którąś wycenę czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia jakichkolwiek kosztów z racji sporządzenia propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Piaski możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać nabywców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button