Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Cieszanów – ekspresowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Cieszanów określają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką jednostki skupujące są skłonne kupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Może okazać się, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Cieszanów jest mniej opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Cieszanów zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może zająć tylko 7 dni, a pieniądze otrzymasz do ręki lub na konto od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący realnie ponosi przy finalizowania transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny niższe nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to też duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Cieszanów.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk bądź poprzez szybki przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Cieszanów na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – współpraca

Możemy zapewnić, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Przeciągający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie wśród kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (albo nie mieszka), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni posiadacz czy też najemca nie chcą opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów i innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek działania ognia bądź powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem nabytym w ramach odziedziczenia czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Cieszanów ustalana jest po przeanalizowaniu dziesiątki konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy aplikacji do ustalania wyceny mieszkania? Należy mieć świadomość, że taka wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest miarodajna z racji tego, iż przeliczniki do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. W rezultacie wycena mieszkań może być znacznie zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, aby ją przyjąć. W naszym skupie otrzymujesz precyzyjną wycenę mieszkania Cieszanów, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę domu Cieszanów sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który następnie udostępnimy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Cieszanów, a Ty masz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez biegłego i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domu jest związana z niemałym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz kupca, który będzie chętny zapłacić taką sumę. U nas masz podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Cieszanów – porównanie ofert?

Szybką metodą na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub portale ogłoszeniowe. Należy jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą w dużej mierze przełożyć się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt małą cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która znowósz spowoduje, że ciężko będzie Ci wyszukać klienta. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Cieszanów a jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Cieszanów jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba bać się, że bezpłatna wycena mieszkań Cieszanów zawiera gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy wszystkie dziesięć odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z racji sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Cieszanów masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a następnie prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button