Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Słupca – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Słupca zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od zaraz za należności w formie gotówki. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Słupca jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Słupca mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może zająć nie dłużej jak siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej lub przelewem od razu w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający faktycznie ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te wynikają z negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że sprzedający przystają na ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania należy wrzucić okres oczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to również spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Słupca.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Słupca na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz orientację ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu domu
 • odczuć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; uprzedni właściciel bądź najemca nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia bądź powodzi, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem orzeczonym na drodze spadku czy też po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Słupca wyliczona jest w oparciu o dziesięć niezależnych ofert firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Poszukujesz aplikacji do określania wartości nieruchomości? Trzeba być świadomym, że tego typu wycena nieruchomości nie zawsze jest rzetelna ponieważ programy do wyceny domu nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena mieszkań może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. U nas możesz liczyć na precyzyjną wycenę mieszkań Słupca, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę domów Słupca przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który później wyślemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Słupca, a Ty zyskujesz pewność, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale rzeczoznawcy i część osób z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu wiąże się z dużym kosztem, a nie daje ani odrobiny pewności, że napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną cenę. W naszym skupie masz obiektywną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Słupca – przeglądnięcie ogłoszeń?

Popularną metodą na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety albo serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na wartość mieszkania. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć kwotę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie nabywców będzie znikome lub nawet zerowe. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Słupca i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Słupca zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena domu Słupca musi mieć jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować którąś ofertę czy całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia żadnych wydatków z racji przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę domu Słupca masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button