Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kazimierz Dolny – ekspresowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Kazimierz Dolny zawierają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Kazimierz Dolny jest za mało opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Kazimierz Dolny uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaszeregować np. kłopotliwego najemcę, zadłużenie bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może zająć tylko siedem dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej lub przelewem już w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te są rezultatem prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste i sprawiają, że sprzedający akceptują ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować okres poszukiwania kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Kazimierz Dolny.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz należności do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, by dostać wycenę domu Kazimierz Dolny na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – współpraca

Możemy zagwarantować, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie zadecydować o sprzedaży domu
 • mieć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony klientów
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź chęć odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (albo nie mieszka), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni właściciel lub najemca nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek kredytów i innych umów.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia lub wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym w ramach dziedziczenia bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Kazimierz Dolny kalkulowana jest na podstawie 10 różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Poszukujesz przeliczników do określania ceny mieszkania? Musisz mieć świadomość, że taka wycena mieszkania nie w każdym razie jest właściwa z racji tego, że aplikacje do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena mieszkania może być za duża przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. U nas dostajesz dopasowaną wycenę domu Kazimierz Dolny, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę domów Kazimierz Dolny przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który następnie prześlemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Kazimierz Dolny, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez specjalistę i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domu wiąże się z wysokim kosztem, a nie daje żadnej pewności, iż znajdziesz kupującego, który będzie chętny zapłacić wyliczoną kwotę. W naszym skupie dostajesz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Kazimierz Dolny – porównanie ogłoszeń?

Szybką metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety i portale ogłoszeniowe. Musisz jednak wiedzieć, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie małe bądź nawet zerowe. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Kazimierz Dolny i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Kazimierz Dolny stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkań Kazimierz Dolny ma gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się przyjąć którąś wycenę czy każdą odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych opłat z racji sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Kazimierz Dolny masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button