Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Oświęcim – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Oświęcim wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od ręki przekazując sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy dopłat. Może się zdarzyć, że oglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Oświęcim jest za mało atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Oświęcim uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować na przykład problemy z lokatorem, długi bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cała sprzedaż może trwać nie więcej jak tydzień, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej lub poprzez przelew już w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi w chwili finalizowania transakcji. Różnice te wynikają z negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste a które to powodują, że właściciele akceptują kwoty zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba wrzucić czas poszukiwania nabywcy, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to też znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o następne tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Oświęcim.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę domu Oświęcim na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • poczuć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub potrzeba pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje lokal (albo nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; poprzedni posiadacz bądź lokator nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone w wyniku działania ognia albo powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem orzeczonym na skutek odziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Oświęcim ustalana jest na podstawie dziesięciu różnych ofert firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Szukasz aplikacji do określania ceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena mieszkania nie zawsze jest prawdziwa z racji tego, iż kalkulatory do wyceny domu nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. W efekcie wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby ją przyjąć. U nas otrzymujesz dedykowaną wycenę mieszkania Oświęcim, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Oświęcim ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy raport razem z fotografiami, który potem prześlemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Oświęcim, a Ty masz gwarancję, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz orientacji jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może być przygotowana przez biegłego i część osób decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domów generuje wysoki wydatek, a nie daje ani odrobiny pewności, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zaakceptować obliczoną sumę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Oświęcim – porównanie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub portale ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą znacząco wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie małe bądź nawet zerowe. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Oświęcim i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Oświęcim jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkania Oświęcim zawiera gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować dowolną ofertę czy wszystkie 10 oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych wydatków z racji przygotowania ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Oświęcim możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button