Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Grodzisk Wielkopolski – szybka i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Grodzisk Wielkopolski określają rzeczywistą wartość rynkową, za którą firmy skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz przekazując pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Grodzisk Wielkopolski jest mniej intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Grodzisk Wielkopolski mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zakwalifikować np. problemy z najemcą, zadłużenie albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może potrwać nie więcej jak tydzień, a pieniądze otrzymasz gotówką albo przelewem od razu w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający realnie ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te są wynikiem negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia i prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości przystają na ceny zmniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać opłatę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania trzeba zaliczyć czas oczekiwania na kupca, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O ZAPREZENTOWANIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Grodzisk Wielkopolski.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Grodzisk Wielkopolski w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie zdecydować o sprzedaniu domu
 • mieć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz czy też najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone wskutek działania ognia czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym w wyniku odziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Grodzisk Wielkopolski ustalana jest po przeanalizowaniu dziesięciu konkurencyjnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz programów do określania wartości mieszkania? Należy być świadomym, że tego typu wycena nieruchomości nie zawsze jest miarodajna z racji tego, że narzędzia do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena mieszkania może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz indywidualną wycenę mieszkania Grodzisk Wielkopolski, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Grodzisk Wielkopolski sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który potem wyślemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Grodzisk Wielkopolski, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem eksperta i wiele oferujących z tego korzysta. Jednak taka wycena domu wiąże się z niemałym kosztem, a nie masz wcale gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić obliczoną cenę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Grodzisk Wielkopolski – przegląd ogłoszeń?

Popularną metodą na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak być świadomym, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą w dużej mierze wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za niską wartość nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która z kolei sprawi, że trudno będzie Ci zainteresować kupującego. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Grodzisk Wielkopolski a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Grodzisk Wielkopolski stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Absolutnie nie! Nie trzeba bać się, że darmowa wycena mieszkania Grodzisk Wielkopolski zawiera jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować jakąś propozycję czy wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych wydatków z racji sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Grodzisk Wielkopolski możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button