Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nowy Wiśnicz – błyskawiczna i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Nowy Wiśnicz wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki za należności w formie gotówkowej. Nie musisz bać się absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Może okazać się, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Nowy Wiśnicz jest niewystarczająco atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Nowy Wiśnicz uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemowego lokatora, długi bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas załatwianie formalności może zająć jedynie tydzień, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej lub poprzez przelew od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi w chwili realizacji transakcji. Różnice te są efektem rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że właściciele zgadzają się na kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania musisz wrzucić czas poszukiwań zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to również znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Nowy Wiśnicz.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostajesz należności do rąk albo poprzez szybki przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, aby otrzymać wycenę mieszkania Nowy Wiśnicz na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • odczuć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony klientów
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; wcześniejszy posiadacz czy też najemca nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone na skutek pożaru bądź wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z udziałem nabytym w ramach spadku bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku gotówki oraz na uniknięciu dodatkowych wydatków – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Nowy Wiśnicz kalkulowana jest w oparciu o dziesiątkę różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Szukasz przeliczników do ustalania ceny mieszkania? Musisz być świadomym, że taka wycena domu nie za każdym razem jest właściwa gdyż aplikacje do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domu może być za duża przez co trudno będzie Ci znaleźć klienta, który będzie skłonny, by ją przyjąć. W naszym skupie możesz liczyć na precyzyjną wycenę nieruchomości Nowy Wiśnicz, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Dane do wycen domów

Wycenę nieruchomości Nowy Wiśnicz prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który później udostępnimy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Nowy Wiśnicz, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz ofertę, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale biegłego i wiele sprzedających z tego korzysta. Należy jednak wiedzieć, że tego typu wycena domu generuje znaczny koszt, a nie masz żadnej pewności, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować taką sumę. U nas masz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Nowy Wiśnicz – przegląd ogłoszeń?

Innym wyjściem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma albo internet. Trzeba jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie ze strony klientów będzie małe bądź nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Nowy Wiśnicz i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Nowy Wiśnicz jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena domów Nowy Wiśnicz musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy też każdą oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych wydatków z tytułu przygotowanych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Nowy Wiśnicz możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button