Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Urzędów – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Urzędów określają faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz wręczając pieniądze w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Urzędów jest niewystarczająco zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Urzędów zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z lokatorem, zadłużenie albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć nie więcej jak tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew od razu w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi przy finalizowania transakcji. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że właściciele akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zakwalifikować okres oczekiwania na nabywcę, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też duże wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o następne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Urzędów.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymasz należności do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, aby otrzymać wycenę mieszkania Urzędów na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie zdecydować o sprzedaniu domu
 • zyskać zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz czy też lokator nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek działania ognia lub wody, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do usunięcia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem nabytym w drodze spadku czy też po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Urzędów kalkulowana jest w oparciu o dziesięć niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Planujesz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do określania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie w każdym razie jest miarodajna ponieważ narzędzia do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. W rezultacie wycena mieszkań może być znacznie zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz spersonalizowaną wycenę domu Urzędów, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupu.

Informacje do wycen domów

Wycenę domów Urzędów prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu dotrzemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który później wyślemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Urzędów, a Ty zyskujesz pewność, że oferty cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i część osób decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domów jest związana z dużym kosztem, a nie daje wcale gwarancji, że napotkasz klienta, który będzie skłonny zgodzić się na taką kwotę. U nas masz obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Urzędów – przeglądnięcie ofert?

Inną metodą na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety albo internet. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą w dużej mierze przełożyć się na cenę nieruchomości. W efekcie możesz mimowolnie ustalić za niską wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką cenę, która zaś spowoduje, że ciężko będzie Ci wyszukać kupującego. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Urzędów a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Urzędów jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz bać się, że bezpłatna wycena mieszkania Urzędów zawiera jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować jakąś wycenę czy każdą odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych opłat z racji sporządzonych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę domu Urzędów masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button