Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Mikołów – szybka i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Mikołów określają faktyczną wartość rynkową, za jaką firmy skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie musisz bać się żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Mikołów jest za mało atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Mikołów uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaszeregować np. problemowego najemcę, nieuregulowane należności bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas załatwianie formalności może trwać najdłużej 7 dni, a należności otrzymasz gotówką bądź przelewem od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi przy finalizowania transakcji. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania należy zakwalifikować czas poszukiwania kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Mikołów.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen różnych firm, polecamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz uzgodnioną kwotę do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, żeby otrzymać wycenę domu Mikołów na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Przeciągający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie ze strony kupców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; były właściciel bądź najemca nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru lub wody, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem przyznanym w ramach spadku albo po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Mikołów kalkulowana jest w oparciu o dziesięć niezależnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy programów do ustalania ceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu nie w każdej sytuacji jest rzetelna z racji tego, że narzędzia do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena mieszkań może być za duża przez co trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie masz spersonalizowaną wycenę mieszkań Mikołów, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę domu Mikołów przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który później wyślemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Mikołów, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką podać cenę za swój dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i część właścicieli z tego korzysta. Jednak taka wycena domów jest związana z dużym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny pewności, iż znajdziesz kupca, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną cenę. U nas masz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Mikołów – przeglądnięcie ofert?

Innym wyjściem na określenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma lub internet. Musisz jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet małe różnice mogą znacznie wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która znowósz spowoduje, że trudno będzie Ci zainteresować nabywcę. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Mikołów a jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Mikołów stanowi zobowiązanie do przyjęcia którejś oferty?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena domów Mikołów zawiera jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować dowolną ofertę czy też wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych kosztów z racji sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Mikołów możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button