Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pyrzyce – ekspresowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Pyrzyce określają faktyczną wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki wręczając należności w postaci gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Pyrzyce jest niewystarczająco atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Pyrzyce zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane należności bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może zająć nie więcej jak tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki lub przelewem już w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi w chwili finalizowania transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na kwoty pomniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać kwotę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba wrzucić okres wyczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym okresie to także spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Pyrzyce.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Pyrzyce w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz orientację jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu domu
 • zyskać radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje lokal (lub nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni właściciel lub lokator nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku pożaru czy też powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem nabytym w ramach odziedziczenia czy też po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy a także na braku zbędnych kosztów – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Pyrzyce kalkulowana jest w oparciu o 10 różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Poszukujesz aplikacji do ustalania wyceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena domów nie zawsze jest miarodajna gdyż aplikacje do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena domów może być za duża przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę mieszkań Pyrzyce, która od razu będzie stanowić propozycję zakupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Pyrzyce przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też dotrzemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który potem przekażemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Pyrzyce, a Ty otrzymujesz pewność, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale biegłego i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu generuje niemały wydatek, a nie masz żadnej gwarancji, iż spotkasz kupca, który będzie gotowy zapłacić taką cenę. W naszej firmie możesz liczyć na podobną wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Pyrzyce – przeanalizowanie ofert?

Popularną metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety lub internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą znacznie wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt niską kwotę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką kwotę, która z kolei sprawi, że ciężko będzie Ci zainteresować kupującego. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Pyrzyce a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Pyrzyce jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkania Pyrzyce zawiera jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować którąś wycenę czy wszelkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Pyrzyce możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jaką sumę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button