Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Żory – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Żory wskazują faktyczną cenę rynkową, za którą firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz przekazując sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Może okazać się, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Żory jest za mało opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Żory uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć np. kłopoty z lokatorem, zadłużenie albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cała sprzedaż może potrwać jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej albo poprzez przelew od razu w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć opłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży poprzez pośrednika musisz zakwalifikować okres wyczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to także spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację transakcji przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Żory.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Żory w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • mieć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi czas sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie wśród nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), użytkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni posiadacz albo najemca nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone w wyniku pożaru albo powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem przyznanym w wyniku dziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na uniknięciu zbędnych kosztów – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Żory ustalana jest po przeanalizowaniu 10 konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz programów do określania wartości domu? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest właściwa z uwagi na to, że programy do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena domów może być za duża przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, żeby ją przyjąć. U nas możesz liczyć na adekwatną wycenę domów Żory, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Żory przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość i sporządzimy raport razem z fotografiami, który później prześlemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Żory, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i wiele oferujących z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że taka wycena domu jest związana z niemałym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na taką sumę. W naszym skupie dostajesz podobną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Żory – porównanie ofert?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na określenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą istotnie przełożyć się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony nabywców będzie znacznie ograniczone lub nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Żory i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Żory jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy obawiać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Żory ma gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś oferty czy też wszystkie oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek wydatków z racji sporządzonych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Żory możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button