Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Jelenia Góra – ekspresowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Jelenia Góra wskazują faktyczną wartość rynkową, za którą skupy mieszkań są gotowe odkupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie musisz bać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może okazać się, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Jelenia Góra jest za mało intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Jelenia Góra zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zakwalifikować na przykład problemy z lokatorem, długi lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może trwać nie dłużej jak tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz gotówką bądź przelewem już w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący faktycznie ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji między stronami, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że właściciele zgadzają się na kwoty obniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć kwotę dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika należy zaliczyć czas oczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego okresu to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Jelenia Góra.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz uzgodnioną kwotę do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Jelenia Góra w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaniu domu
 • mieć radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Długotrwały okres sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie wśród kupców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje lokal (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając żadnego pozwolenia; wcześniejszy posiadacz bądź najemca nie chcą opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone wskutek działania ognia albo wody, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem nabytym w ramach dziedziczenia lub po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku gotówki i na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Jelenia Góra kalkulowana jest na podstawie dziesięciu konkurencyjnych propozycji firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wyceny nieruchomości? Należy być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest rzetelna z uwagi na to, że przeliczniki do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena domu może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. U nas masz dedykowaną wycenę mieszkania Jelenia Góra, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę nieruchomości Jelenia Góra prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który później udostępnimy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Jelenia Góra, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez eksperta i wiele właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domów jest związana z dużym kosztem, a nie masz żadnej pewności, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną sumę. W naszym skupie masz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Jelenia Góra – przegląd ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą znacznie wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za niską wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie kupców będzie znikome albo nawet go nie będzie. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Jelenia Góra i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Jelenia Góra zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Jelenia Góra posiada gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z którejś propozycji czy każdą oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzenia ofert. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Jelenia Góra możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a dalej przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale mając dzięki temu rozeznanie jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button