Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Sobótka – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Sobótka zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki wręczając należności w formie gotówki. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Sobótka jest niewystarczająco opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Sobótka mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć np. problemy z lokatorem, zadłużenie czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może zająć jedynie siedem dni, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej bądź przelewem już w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te są wynikiem prowadzonych negocjacji między stronami, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że właściciele akceptują ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zaliczyć okres poszukiwania nabywcy, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to również duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Sobótka.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę domu Sobótka w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni właściciel albo najemca nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek lub innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone w wyniku pożaru albo powodzi, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem nabytym na skutek odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy oraz na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Sobótka wyliczona jest na bazie dziesiątki niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia programów do określania wyceny domu? Należy wiedzieć, że taka wycena nieruchomości nie zawsze jest rzetelna ponieważ aplikacje do wyceny domu nie uwzględniają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena mieszkań może być za wysoka i niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas masz indywidualną wycenę nieruchomości Sobótka, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę domu Sobótka sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też dotrzemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz z fotografiami, który później przekażemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Sobótka, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez rzeczoznawcę i wiele sprzedających decyduje się na to. Należy jednak być świadomym, że tego typu wycena domów wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie masz wcale gwarancji, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną cenę. W naszej firmie dostajesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Sobótka – porównanie ogłoszeń?

Innym rozwiązaniem na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety i serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę mieszkania. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie wśród klientów będzie małe bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Sobótka a jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Sobótka jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkania Sobótka zawiera gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy też całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia żadnych opłat z racji przygotowanych ofert. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Sobótka masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jaką sumę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button