Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ścinawa – natychmiastowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Ścinawa określają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Ścinawa jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Ścinawa zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaszeregować np. problemy z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć jedynie siedem dni, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki albo przelewem już w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te są efektem negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste i sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć kwotę dla pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić okres poszukiwań kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też duże wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o następne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Ścinawa.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz ustaloną kwotę do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Ścinawa na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • mieć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie wśród kupców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (lub nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel bądź lokator nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Domy bez pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone wskutek pożaru lub wody, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, budynki do zburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem nabytym w drodze odziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Ścinawa kalkulowana jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz programów do ustalania ceny nieruchomości? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena domu nie za każdym razem jest rzetelna bo narzędzia do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być za wysoka przez co trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszej firmie masz spersonalizowaną wycenę mieszkań Ścinawa, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domów Ścinawa sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który potem wyślemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Ścinawa, a Ty masz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może zostać sporządzona przez eksperta i wiele osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów jest związana z dużym kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż napotkasz kupca, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną kwotę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Ścinawa – przegląd ofert?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety i internet. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą w dużej mierze przekładać się na cenę mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić zbyt niską kwotę mieszkania, czym narazisz się na straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką wartość, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie nabywców będzie niewielkie lub nawet zerowe. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Ścinawa a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Ścinawa zobowiązuje do przyjęcia jakiejś oferty?

Absolutnie nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Ścinawa musi posiadać gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną wycenę czy całe dziesięć odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych opłat z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę domu Ścinawa możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale mając dzięki temu orientację jaką cenę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button