Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kuźnia Raciborska – ekspresowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kuźnia Raciborska wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań są gotowe wykupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Kuźnia Raciborska jest za mało intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Kuźnia Raciborska zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z lokatorem, zadłużenie albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może trwać jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej lub przelewem od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi podczas finalizacji transakcji. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to powodują, że posiadacze nieruchomości przystają na kwoty zaniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć należność dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zaliczyć czas oczekiwania na nabywcę, który to czas często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w trakcie tego okresu to również znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Kuźnia Raciborska.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej korzystną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz należności do ręki albo poprzez szybki przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, żeby dostać wycenę mieszkania Kuźnia Raciborska w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz rozeznanie jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać trudności i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź konieczność odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy właściciel lub lokator nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny jest nieuregulowany – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone w wyniku pożaru czy też wody, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem nabytym w ramach dziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu gotówki i na braku dodatkowych wydatków – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kuźnia Raciborska kalkulowana jest na bazie dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Poszukujesz kalkulatorów do ustalania ceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest właściwa z racji tego, iż przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uznają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domu może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. U nas dostajesz dopasowaną wycenę domów Kuźnia Raciborska, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Kuźnia Raciborska przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który dalej prześlemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Kuźnia Raciborska, a Ty masz pewność, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem biegłego i część oferujących z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domu pociąga za sobą niemały koszt, a nie masz żadnej pewności, iż spotkasz kupca, który będzie chętny zaakceptować taką cenę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Kuźnia Raciborska – przegląd ogłoszeń?

Szybką metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety lub internet. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą istotnie przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za małą kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która znowósz poskutkuje tym, że trudno będzie Ci znaleźć nabywcę. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Kuźnia Raciborska i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Kuźnia Raciborska jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Kuźnia Raciborska zawiera jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się przyjąć dowolną wycenę czy też wszystkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych wydatków z racji sporządzenia ofert. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Kuźnia Raciborska masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać nabywców samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jaką sumę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button