Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Sochaczew – ekspresowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Sochaczew określają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Może być tak, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Sochaczew jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Sochaczew zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć na przykład problemy z najemcą, długi czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może zająć najdłużej tydzień, a należności otrzymasz w formie gotówkowej bądź na konto od razu w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie finalizacji transakcji. Rozbieżności te są wynikiem negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to sprawiają, że właściciele wyrażają zgodę na ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać opłatę dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania należy wrzucić okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Sochaczew.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz ustaloną kwotę do ręki lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, żeby dostać wycenę nieruchomości Sochaczew w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • poczuć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie wśród klientów
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; wcześniejszy posiadacz bądź lokator nie zamierzają opuścić lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku pożyczek i innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w drodze spadku lub po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu funduszy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Sochaczew kalkulowana jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Szukasz narzędzi do ustalania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena nieruchomości nie w każdym razie jest rzetelna ponieważ kalkulatory do wyceny domów nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena domów może być zbyt duża przez co trudno będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. U nas otrzymujesz dopasowaną wycenę mieszkania Sochaczew, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Sochaczew przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też obejrzymy oferowaną nieruchomość i przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który dalej prześlemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Sochaczew, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może zostać dokonana przez biegłego i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domu generuje niemały koszt, a nie masz żadnej gwarancji, że znajdziesz kupca, który będzie chętny zaakceptować obliczoną sumę. U nas dostajesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Sochaczew – analiza ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na określenie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma albo portale ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą znacznie wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt małą kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą cenę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie nabywców będzie znacznie ograniczone albo nawet zerowe. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Sochaczew i jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Sochaczew jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Sochaczew musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z wybranej oferty czy każdą oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych kosztów z racji przygotowania propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Sochaczew możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później poszukiwać kupców samodzielnie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jaką cenę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button