Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Niemcza – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Niemcza zawierają faktyczną cenę rynkową, po której jednostki skupujące chcą wykupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Niemcza jest niewystarczająco opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Niemcza uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć np. kłopotliwego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cały proces sprzedaży może potrwać tylko tydzień, a należności otrzymasz gotówką bądź na konto od razu w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te biorą się z negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione i doprowadzają do tego, że sprzedający przystają na ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać kwotę dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić czas wyczekiwania na nabywcę, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to także znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Niemcza.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, aby dostać wycenę nieruchomości Niemcza na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały okres sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), użytkuje bez żadnego zezwolenia; były właściciel czy też lokator nie chcą opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone na skutek działania ognia lub wody, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem orzeczonym w wyniku odziedziczenia lub po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na braku zbędnych kosztów – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Niemcza określana jest po przeanalizowaniu dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Chcesz skorzystać ze wsparcia narzędzi do określania wartości domu? Wiedz jednak, że taka wycena domu nie za każdym razem jest adekwatna ponieważ aplikacje do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak służebność. W efekcie wycena mieszkania może być za wysoka przez co niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie masz indywidualną wycenę nieruchomości Niemcza, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę domów Niemcza ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu dotrzemy na Twoją nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który później wyślemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Niemcza, a Ty masz pewność, że oferty cenowe to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może być przygotowana przez specjalistę i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu jest związana z wysokim kosztem, a nie masz żadnej pewności, iż napotkasz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną kwotę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Niemcza – analiza ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej czasopisma albo internet. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą znacznie wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci znaleźć nabywcę. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Niemcza a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Niemcza zobowiązuje do zaakceptowania jakiejś propozycji?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkania Niemcza posiada gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować dowolną ofertę czy też wszelkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z racji sporządzonych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Niemcza masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu zorientowanie jaką sumę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button