Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Bytom – natychmiastowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Bytom określają rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Bytom jest mniej opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Bytom uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować na przykład problemy z najemcą, długi lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas cały proces sprzedaży może potrwać nie więcej jak siedem dni, a umówioną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew już w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te są wynikiem rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i powodują, że sprzedający przystają na kwoty pomniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować czas wyczekiwania na nabywcę, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w tym okresie to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Bytom.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej opłacalną i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do ręki lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Bytom na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • mieć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Przedłużający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; były właściciel albo lokator nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, zajęte wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone w wyniku pożaru lub powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem otrzymanym na skutek spadku lub po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Bytom kalkulowana jest po analizie 10 różnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Poszukujesz przeliczników do ustalania wartości domu? Musisz mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest prawdziwa gdyż aplikacje do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena domu może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz dopasowaną wycenę domu Bytom, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę domu Bytom przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który następnie wyślemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Bytom, a Ty otrzymujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów pociąga za sobą znaczny wydatek, a nie daje ani odrobiny pewności, iż napotkasz kupca, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną cenę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Bytom – przeanalizowanie ofert?

Najłatwiejszym wyjściem na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma i internet. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacząco przełożyć się na wartość mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie znikome bądź nawet zerowe. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Bytom i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Bytom jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Bytom musi posiadać jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z wybranej oferty czy też wszystkie oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek wydatków z racji sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę domu Bytom możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button