Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Swarzędz – błyskawiczna i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Swarzędz zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Swarzędz jest za mało zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Swarzędz mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. problemy z najemcą, nieuregulowane należności albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas cały proces sprzedaży może potrwać nie więcej jak siedem dni, a pieniądze otrzymasz do ręki bądź na konto już w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te są wynikiem prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zaliczyć okres oczekiwania na nabywcę, który to czas często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Swarzędz.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej opłacalną oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę domu Swarzędz na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • osiągnąć radość z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź potrzeba odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni posiadacz lub najemca nie chcą opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, zajęte na skutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny jest nieuregulowany – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Domy niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone w wyniku działania ognia bądź wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem przyznanym w drodze spadku lub po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Swarzędz wyliczona jest w oparciu o dziesięć różnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Szukasz narzędzi do ustalania wyceny mieszkania? Należy być świadomym, że taka wycena domów nie w każdym przypadku jest właściwa bo narzędzia do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak służebność. W efekcie wycena mieszkania może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. U nas otrzymujesz dopasowaną wycenę mieszkania Swarzędz, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Informacje do wyceny domów

Wycenę domów Swarzędz przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz z fotografiami, który dalej wyślemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Swarzędz, a Ty masz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i część sprzedających decyduje się na to. Jednakże taka wycena domu generuje niemały wydatek, a nie daje wcale pewności, iż spotkasz kupca, który będzie chętny zaakceptować obliczoną cenę. U nas dostajesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Swarzędz – przeanalizowanie ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma lub internet. Należy jednak być świadomym, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą w dużej mierze wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za małą cenę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci znaleźć nabywcę. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Swarzędz i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Swarzędz zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie musisz bać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Swarzędz posiada gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się zaakceptować którąś wycenę czy też wszystkie oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę domu Swarzędz możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać kupców na własną rękę, ale mając dzięki temu orientację jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button