Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Chęciny – błyskawiczna i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Chęciny zawierają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Chęciny jest niewystarczająco intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Chęciny mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, zadłużenie czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami cały proces sprzedaży może trwać nie więcej jak siedem dni, a należności otrzymasz gotówką bądź na konto od razu w dzień podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas nabycia. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji między stronami, które są nieuniknione i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania należy wrzucić czas oczekiwania na zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to także znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O ZAPREZENTOWANIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje dotyczące dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Chęciny.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostajesz należności do ręki albo poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę domu Chęciny na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zdobędziesz orientację jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • poczuć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie ze strony kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; wcześniejszy właściciel bądź lokator nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku pożaru czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w ramach odziedziczenia albo po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu gotówki i na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Chęciny ustalana jest po przeanalizowaniu 10 niezależnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia aplikacji do ustalania ceny mieszkania? Trzeba wiedzieć, że taka wycena mieszkania nie zawsze jest właściwa z uwagi na to, że programy do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena domu może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz spersonalizowaną wycenę mieszkania Chęciny, która od razu będzie stanowić ofertę zakupienia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę mieszkań Chęciny przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który następnie udostępnimy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Chęciny, a Ty otrzymujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz anons, ale nie masz orientacji jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może być dokonana przez specjalistę i część oferujących z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów generuje znaczny koszt, a nie daje wcale gwarancji, iż spotkasz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną kwotę. W naszym skupie masz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Chęciny – przejrzenie ofert?

Szybką metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety czy też portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą znacząco wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za małą cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką wartość, która zaś spowoduje, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Chęciny a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Chęciny jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że bezpłatna wycena nieruchomości Chęciny musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć dowolną propozycję czy wszystkie oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę domu Chęciny możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu orientację jaką cenę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button