Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nysa – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Nysa zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz za sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie musisz bać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Nysa jest mniej zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Nysa zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć np. kłopotliwego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cała sprzedaż może zająć nie więcej jak siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymasz do ręki bądź poprzez przelew już w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi podczas nabycia. Różnice te są rezultatem negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i sprawiają, że sprzedający zgadzają się na ceny niższe nawet o kilka lub kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zakwalifikować czas oczekiwania na zainteresowanego, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w trakcie tego czasu to także spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Nysa.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk albo poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, by otrzymać wycenę mieszkania Nysa w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • odczuć radość z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Przedłużający się czas sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie wśród klientów
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; były posiadacz albo lokator nie chcą opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia lub wody, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z udziałem otrzymanym w wyniku dziedziczenia bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku gotówki oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Nysa wyliczona jest na podstawie dziesięciu różnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Planujesz skorzystać z pomocy przeliczników do ustalania ceny nieruchomości? Wiedz jednak, że tego typu wycena domu nie w każdej sytuacji jest miarodajna ponieważ narzędzia do wyceny mieszkań nie uznają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena nieruchomości może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. W naszym skupie możesz liczyć na adekwatną wycenę domów Nysa, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Nysa sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który następnie prześlemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Nysa, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i część sprzedających z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domu jest związana z niemałym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny pewności, że napotkasz kupującego, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną kwotę. U nas masz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Nysa – przejrzenie ofert?

Szybkim wyjściem na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety czy też internet. Musisz jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za małą kwotę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która zaś zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci znaleźć klienta. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkania Nysa i jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Nysa stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 ofert?

Wcale nie! Nie musisz bać się, że darmowa wycena domów Nysa ma jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z wybranej propozycji czy wszystkie odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z tytułu przygotowanych wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Nysa masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale mając dzięki temu zorientowanie jaką sumę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button