Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nowa Sól – błyskawiczna i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Nowa Sól zawierają faktyczną wartość rynkową, za którą jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od ręki za pieniądze w formie gotówkowej. Nie musisz bać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Nowa Sól jest niewystarczająco atrakcyjna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Nowa Sól zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, nieuregulowane należności albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może trwać nie więcej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej albo na konto już w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel realnie ponosi w chwili nabycia. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i doprowadzają do tego, że właściciele przystają na kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać kwotę dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zaliczyć okres oczekiwania na kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Nowa Sól.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najbardziej opłacalną oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę domu Nowa Sól na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje lokal (albo nie mieszka), użytkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; były posiadacz bądź lokator nie chcą opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku działania ognia bądź wody, bez mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem przyznanym w wyniku spadku lub po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku funduszy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Nowa Sól kalkulowana jest na podstawie dziesięciu niezależnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Szukasz programów do określania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego typu wycena domu nie za każdym razem jest rzetelna z racji tego, iż narzędzia do wyceny domu nie uwzględniają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena domów może być za duża przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na dedykowaną wycenę nieruchomości Nowa Sól, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Nowa Sól prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem z fotografiami, który potem udostępnimy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Nowa Sól, a Ty zyskujesz gwarancję, że oferty cenowe to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz anons, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem biegłego i część osób z tego korzysta. Jednak taka wycena domów generuje znaczny wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że napotkasz klienta, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną cenę. U nas masz obiektywną wycenę domów, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Nowa Sól – przegląd ofert?

Inną metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety lub portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość nieruchomości. W efekcie możesz niechcący zaniżyć wartość mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupca. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Nowa Sól i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Nowa Sól jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Nowa Sól ma jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować jakąś propozycję czy też wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek wydatków z racji sporządzenia ofert. Wypełniając wniosek o wycenę domu Nowa Sól masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button