Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Koluszki – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Koluszki wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz wręczając należności w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Koluszki jest mniej intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Koluszki zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć np. problemy z najemcą, nieuregulowane należności czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas załatwianie formalności może zająć jedynie tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki lub poprzez przelew od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi w momencie nawiązywania transakcji. Różnice te są efektem rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione a które to sprawiają, że właściciele akceptują kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić należność dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy zakwalifikować czas poszukiwań kupca, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego czasu to również spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Koluszki.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej korzystną oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij formularz, aby dostać wycenę domu Koluszki na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • poczuć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z władaniem domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo konieczność pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz bądź lokator nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone na skutek działania ognia bądź wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem orzeczonym w wyniku odziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Koluszki określana jest w oparciu o dziesiątkę różnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy narzędzi do określania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena domu nie w każdym przypadku jest rzetelna z uwagi na to, iż narzędzia do wyceny mieszkań nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena domów może być za wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, by ją przyjąć. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę domu Koluszki, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Informacje do wycen domów

Wycenę domów Koluszki przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też obejrzymy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz z fotografiami, który potem wyślemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Koluszki, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz ofertę, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domów może zostać dokonana przez eksperta i wiele osób z tego korzysta. Wiedz jednak, że taka wycena domów pociąga za sobą niemały koszt, a nie daje ani odrobiny pewności, że spotkasz kupca, który będzie chętny zapłacić obliczoną kwotę. W naszym skupie możesz liczyć na podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Koluszki – przeglądnięcie ofert?

Popularnym rozwiązaniem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety czy też portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą znacznie przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć kwotę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która z kolei zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci znaleźć nabywcę. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Koluszki a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Koluszki zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Koluszki ma gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się przyjąć jakąś wycenę czy też całe dziesięć oddalić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych wydatków z tytułu przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Koluszki masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button