Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pionki – szybka i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Pionki zawierają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może się zdarzyć, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Pionki jest niewystarczająco atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Pionki mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć np. kłopotliwego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może zająć nie więcej jak tydzień, a należności otrzymasz w formie gotówkowej bądź przelewem już w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić czas poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to również znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Pionki.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz należności do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, by dostać wycenę mieszkania Pionki w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje lokal (albo nie użytkuje go), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni posiadacz bądź najemca nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone wskutek pożaru bądź wody, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem nabytym w wyniku dziedziczenia albo po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na braku zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Pionki ustalana jest na bazie 10 konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkania nie zawsze jest adekwatna ponieważ aplikacje do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena domu może być zbyt duża przez co trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas dostajesz indywidualną wycenę nieruchomości Pionki, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę domu Pionki sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który następnie prześlemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Pionki, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale specjalisty i część osób z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów generuje znaczny wydatek, a nie masz żadnej pewności, iż znajdziesz kupca, który będzie chętny zapłacić obliczoną sumę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Pionki – przegląd ofert?

Szybkim sposobem na określenie ceny swojej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety i internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą istotnie przełożyć się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za niską wartość mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która zaś spowoduje, że zainteresowanie klientów będzie bardzo ograniczone bądź nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Pionki i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Pionki jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba bać się, że bezpłatna wycena domu Pionki posiada gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć dowolną ofertę czy każdą oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych kosztów z tytułu sporządzonych ofert. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Pionki możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button