Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Tuchola – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Tuchola zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy dopłat. Może się zdarzyć, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Tuchola jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Tuchola zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z lokatorem, zadłużenie lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew już w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający faktycznie ponosi przy nabycia. Rozbieżności te są wynikiem rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że właściciele akceptują kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz zakwalifikować okres oczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Tuchola.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce a także pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Tuchola w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie dowiesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • zyskać radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z władaniem domem
 • Przeciągający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje lokal (albo nie mieszka), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni posiadacz bądź lokator nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone w wyniku działania ognia albo powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem orzeczonym w wyniku spadku albo po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu gotówki i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Tuchola ustalana jest na bazie 10 różnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz narzędzi do ustalania wartości domu? Trzeba mieć świadomość, że tego typu wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest właściwa z racji tego, że przeliczniki do wyceny domów nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, żeby ją przyjąć. U nas masz spersonalizowaną wycenę mieszkania Tuchola, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Tuchola sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który później udostępnimy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Tuchola, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz ofertę, ale nie masz pojęcia jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać dokonana przez biegłego i wiele właścicieli decyduje się na to. Jednakże taka wycena domów generuje niemały wydatek, a nie daje wcale gwarancji, iż znajdziesz kupca, który będzie skłonny zaakceptować taką cenę. W naszej firmie otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Tuchola – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najprostszym wyjściem na określenie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą znacząco wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która z kolei spowoduje, że ciężko będzie Ci zainteresować nabywcę. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Tuchola i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Tuchola zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkań Tuchola ma jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z wybranej oferty czy wszystkie dziesięć odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z racji sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Tuchola masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button