Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Dzierzgoń – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Dzierzgoń określają faktyczną cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące są skłonne kupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Dzierzgoń jest niewystarczająco zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Dzierzgoń zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zakwalifikować np. problemowego najemcę, długi czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej bądź przelewem już w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić okres wyczekiwania na kupca, który to czas często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Dzierzgoń.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej zyskowną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, żeby otrzymać wycenę mieszkania Dzierzgoń na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z władaniem domem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nieruchomością
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo potrzeba odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (albo nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; wcześniejszy posiadacz lub najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje nieuregulowany – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek działania ognia albo wody, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem nabytym na drodze odziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Dzierzgoń określana jest w oparciu o 10 różnych propozycji firm skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Poszukujesz programów do określania wyceny mieszkania? Należy być świadomym, że tego rodzaju wycena domów nie zawsze jest rzetelna gdyż aplikacje do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena nieruchomości może być zbyt duża przez co trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. W naszej firmie dostajesz indywidualną wycenę mieszkań Dzierzgoń, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkań Dzierzgoń przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który dalej przekażemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Dzierzgoń, a Ty zyskujesz gwarancję, że oferty cenowe to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale rzeczoznawcy i część oferujących decyduje się na to. Jednak taka wycena domów wiąże się ze znacznym kosztem, a nie masz wcale pewności, że spotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną sumę. W naszym skupie masz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Dzierzgoń – przeglądnięcie ofert?

Najprostszym sposobem na określenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły gazety albo serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką kwotę, która zaś zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć nabywcę. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Dzierzgoń a jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Dzierzgoń stanowi zobowiązanie do przyjęcia jakiejś propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz bać się, że darmowa wycena domów Dzierzgoń musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy też każdą odrzucić – nie ponosisz żadnych kosztów z racji przygotowania ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Dzierzgoń możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a potem przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button