Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Chorzele – natychmiastowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Chorzele wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za którą jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Chorzele jest niewystarczająco zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Chorzele zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może zająć nie dłużej jak 7 dni, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki bądź na konto od razu w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi przy nabycia. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zaliczyć okres oczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeśli kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Chorzele.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij formularz, żeby otrzymać wycenę domu Chorzele w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz rozeznanie ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • mieć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z władaniem domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź chęć pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; poprzedni właściciel bądź najemca nie zamierzają opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone wskutek działania ognia bądź wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem otrzymanym w drodze odziedziczenia lub po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy a także na uniknięciu dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Chorzele kalkulowana jest po analizie dziesięciu różnych propozycji firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz narzędzi do określania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego typu wycena nieruchomości nie zawsze jest miarodajna gdyż kalkulatory do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena mieszkania może być znacznie zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, by ją przyjąć. U nas dostajesz dopasowaną wycenę domów Chorzele, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Chorzele przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy opis razem z fotografiami, który później przekażemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Chorzele, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz orientacji jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem specjalisty i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu pociąga za sobą wysoki koszt, a nie daje żadnej gwarancji, że napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną cenę. U nas masz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Chorzele – przeanalizowanie ofert?

Najprostszym wyjściem na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety albo internet. Musisz jednak wiedzieć, że nie znajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą w dużej mierze przekładać się na wartość mieszkania. W rezultacie możesz niechcący ustalić zbyt małą cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która z kolei poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać nabywcę. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Chorzele a jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Chorzele jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkań Chorzele musi posiadać jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy też wszystkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych wydatków z tytułu przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Chorzele możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jaką cenę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button