Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Otyń – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Otyń określają faktyczną cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą wykupić nieruchomość od ręki przekazując sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Otyń jest mniej zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Otyń zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować np. problemy z lokatorem, długi bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać nie dłużej jak tydzień, a pieniądze otrzymasz gotówką albo przelewem od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi przy sprzedaży. Różnice te są rezultatem rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że sprzedający przystają na ceny niższe nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zaliczyć okres wyczekiwania na kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to również znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Udostępniasz nam informacje na temat na temat} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Otyń.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki albo poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Otyń na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Możemy obiecać, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • mieć radość z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od strapień i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i chęć odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje lokal (lub nie użytkuje go), użytkuje nie mając żadnego zezwolenia; były właściciel albo lokator nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone na skutek działania ognia czy też wody, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem nabytym w ramach spadku czy też po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Otyń wyliczona jest po analizie dziesiątki niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Szukasz przeliczników do określania wartości mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie w każdym razie jest właściwa ponieważ narzędzia do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena domów może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na precyzyjną wycenę mieszkań Otyń, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę domów Otyń przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który następnie wyślemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Otyń, a Ty masz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem biegłego i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domów wiąże się z dużym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny pewności, iż spotkasz klienta, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną kwotę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Otyń – przejrzenie ogłoszeń?

Szybką metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące rozbieżności mogą znacząco wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie ustalić zbyt małą cenę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą cenę, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie nabywców będzie znikome albo nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Otyń i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Otyń jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domu Otyń musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się przyjąć jakąś propozycję czy wszystkie odrzucić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu przygotowania wycen. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Otyń możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a później poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button