Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Złotoryja – szybka i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Złotoryja zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Złotoryja jest za mało zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Złotoryja uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, zadłużenie bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może potrwać najdłużej 7 dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki lub poprzez przelew już w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie finalizowania transakcji. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że sprzedający akceptują kwoty obniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz wrzucić okres oczekiwania na nabywcę, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Złotoryja.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij formularz, aby dostać wycenę nieruchomości Złotoryja na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Możemy obiecać, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaży domu
 • mieć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i konieczność odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (albo nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; były posiadacz lub najemca nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone na skutek pożaru czy też wody, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, budynki przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem otrzymanym na drodze odziedziczenia lub po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu funduszy a także na braku dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Złotoryja określana jest na bazie 10 konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Poszukujesz przeliczników do określania wartości domu? Trzeba być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkań nie za każdym razem jest prawdziwa ponieważ narzędzia do wyceny domu nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być za duża i ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie masz adekwatną wycenę nieruchomości Złotoryja, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę domu Złotoryja sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport razem z fotografiami, który później wyślemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Złotoryja, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem specjalisty i część sprzedających decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domu pociąga za sobą wysoki koszt, a nie masz ani odrobiny pewności, że spotkasz klienta, który będzie gotowy zaakceptować taką sumę. U nas masz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Złotoryja – porównanie ofert?

Popularną metodą na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety lub internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą znacząco przełożyć się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie niewielkie albo nawet go nie będzie. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Złotoryja a jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Złotoryja jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Złotoryja musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z którejś propozycji czy też całe 10 odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Złotoryja masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać kupców na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu orientację jaką kwotę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button