Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Olkusz – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Olkusz zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne nabyć nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie musisz bać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Może być tak, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Olkusz jest mniej intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Olkusz zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może potrwać nie dłużej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz gotówką albo przelewem od razu w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi przy finalizowania transakcji. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to powodują, że właściciele akceptują kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz wrzucić okres poszukiwań kupca, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to też duże koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Olkusz.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostaniesz pieniądze do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, żeby dostać wycenę domu Olkusz na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i konieczność odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (albo nie użytkuje go), użytkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni właściciel lub najemca nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów i innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone na skutek pożaru bądź powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z prawem nabytym w drodze spadku lub po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na braku dodatkowych wydatków – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Olkusz kalkulowana jest w oparciu o dziesięć różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Planujesz skorzystać ze wsparcia aplikacji do ustalania wyceny nieruchomości? Należy mieć świadomość, że taka wycena nieruchomości nie za każdym razem jest adekwatna z racji tego, że programy do wyceny domu nie uznają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena domu może być zbyt duża i trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, aby ją przyjąć. W naszym skupie otrzymujesz precyzyjną wycenę nieruchomości Olkusz, która od razu będzie stanowić propozycję zakupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Olkusz prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który później przekażemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Olkusz, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz anons, ale nie masz pojęcia jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem specjalisty i część sprzedających z tego korzysta. Wiedz jednak, że taka wycena domów jest związana ze znacznym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że napotkasz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. W naszej firmie masz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Olkusz – przeanalizowanie ogłoszeń?

Inną metodą na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma czy też internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą w dużej mierze przekładać się na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo ustalić za małą kwotę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci zainteresować kupującego. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Olkusz a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Olkusz jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz bać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Olkusz zawiera jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować którąś ofertę czy też całe 10 oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzenia ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Olkusz możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a dalej poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button