Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Dobre Miasto – ekspresowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Dobre Miasto określają rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Dobre Miasto jest mniej intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Dobre Miasto mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. problemy z lokatorem, nieuregulowane należności albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas załatwianie formalności może potrwać najdłużej tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz do ręki bądź na konto już w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel realnie ponosi przy nawiązywania transakcji. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele wyrażają zgodę na ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić kwotę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić czas oczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to również spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Dobre Miasto.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej korzystną oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz ustaloną kwotę do ręki albo poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, aby dostać wycenę domu Dobre Miasto na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • zyskać radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Przeciągający się okres sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub potrzeba pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; były właściciel czy też najemca nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte na skutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone w wyniku działania ognia lub powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem nabytym na drodze dziedziczenia albo po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku funduszy i na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Dobre Miasto wyliczona jest po analizie dziesiątki konkurencyjnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Chcesz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do określania wartości mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkania nie za każdym razem jest adekwatna gdyż aplikacje do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak długi. W rezultacie wycena domu może być bardzo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie masz dedykowaną wycenę nieruchomości Dobre Miasto, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę domów Dobre Miasto przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który dalej wyślemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Dobre Miasto, a Ty zyskujesz pewność, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może zostać dokonana przez specjalistę i wiele oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domów wiąże się z wysokim wydatkiem, a nie daje ani odrobiny pewności, że napotkasz kupującego, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną cenę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Dobre Miasto – przegląd ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma i internet. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacznie przekładać się na cenę nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która zaś sprawi, że trudno będzie Ci znaleźć kupującego. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Dobre Miasto i jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Dobre Miasto jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Dobre Miasto musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się zaakceptować którąś propozycję czy wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek kosztów z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Dobre Miasto masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button