Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Polanów – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie ustalona na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Polanów określają faktyczną wartość rynkową, za którą jednostki skupujące chcą odkupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub dopłat. Może okazać się, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Polanów jest niewystarczająco korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Polanów mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z lokatorem, nieuregulowane należności bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cały proces sprzedaży może zająć nie więcej jak 7 dni, a umówioną kwotę otrzymasz gotówką bądź poprzez przelew od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w momencie nabycia. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i doprowadzają do tego, że właściciele przystają na ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć opłatę dla firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres poszukiwania zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to także spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Polanów.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej opłacalną i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę nieruchomości Polanów na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać problemy i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie kupujących
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz czy też lokator nie chcą opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek bądź innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone na skutek działania ognia albo powodzi, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem nabytym w drodze dziedziczenia czy też po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Polanów określana jest w oparciu o dziesięć niezależnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Szukasz aplikacji do ustalania wyceny domu? Należy wiedzieć, że taka wycena domu nie w każdej sytuacji jest rzetelna gdyż przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uznają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena domu może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. W naszej firmie dostajesz spersonalizowaną wycenę mieszkań Polanów, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę domów Polanów prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który później wyślemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Polanów, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może być dokonana przez biegłego i wiele oferujących decyduje się na to. Jednak taka wycena domów wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie daje żadnej gwarancji, iż napotkasz kupującego, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną cenę. W naszym skupie możesz liczyć na zbliżoną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Polanów – porównanie ofert?

Najprostszym rozwiązaniem na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma i internet. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą znacznie przekładać się na wartość mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć wartość mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która zaś zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci znaleźć kupca. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkań Polanów i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Polanów jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena domu Polanów posiada jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy też wszystkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek wydatków z racji sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę domu Polanów masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać kupujących samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button