Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Jaworzno – natychmiastowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Jaworzno zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za którą jednostki skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując należności w formie gotówki. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Jaworzno jest niewystarczająco opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Jaworzno uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z lokatorem, długi albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może potrwać tylko tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz gotówką albo przelewem już w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający faktycznie ponosi w chwili nawiązywania transakcji. Rozbieżności te biorą się z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i doprowadzają do tego, że sprzedający przystają na kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży poprzez pośrednika musisz zakwalifikować czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny dostajesz wycenę mieszkania Jaworzno.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk bądź poprzez szybki przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Jaworzno na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od trudności i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Długi czas sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie wśród kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje lokal (lub nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz lub najemca nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone na skutek działania ognia czy też wody, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym w ramach spadku lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu funduszy a także na uniknięciu zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Jaworzno określana jest na podstawie 10 niezależnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Szukasz przeliczników do ustalania ceny domu? Należy mieć świadomość, że taka wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest adekwatna bo narzędzia do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. W rezultacie wycena mieszkania może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, aby ją zaakceptować. U nas masz precyzyjną wycenę domów Jaworzno, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę domów Jaworzno przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który dalej wyślemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Jaworzno, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz anons, ale nie masz orientacji jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem specjalisty i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domu generuje znaczny wydatek, a nie daje wcale pewności, że napotkasz kupca, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną sumę. U nas masz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Jaworzno – analiza ogłoszeń?

Najłatwiejszym wyjściem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma czy też serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie znikome albo nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Jaworzno i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Jaworzno stanowi zobowiązanie do zaakceptowania którejś oferty?

Wcale nie! Nie musisz bać się, że darmowa wycena mieszkania Jaworzno musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z wybranej wyceny czy każdą odrzucić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu sporządzonych ofert. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Jaworzno masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale mając dzięki temu orientację jaką sumę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button