Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Świdwin – ekspresowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Świdwin zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne nabyć nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też opłat. Może okazać się, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Świdwin jest niewystarczająco intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Świdwin zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować na przykład problemowego lokatora, zadłużenie czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może zająć najdłużej siedem dni, a należności otrzymasz gotówką albo na konto od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to prowadzą do tego, że sprzedający akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z udziałem pośrednika należy zaliczyć okres poszukiwań zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeśli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Świdwin.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, by dostać wycenę domu Świdwin w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Możemy obiecać, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • mieć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie ze strony kupców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni posiadacz albo najemca nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone w wyniku pożaru czy też wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem otrzymanym na drodze dziedziczenia czy też po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Świdwin ustalana jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Chcesz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do określania wartości mieszkania? Należy wiedzieć, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie w każdym razie jest właściwa z racji tego, że aplikacje do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, by ją zaakceptować. W naszym skupie możesz liczyć na adekwatną wycenę domów Świdwin, która od razu będzie stanowić ofertę zakupienia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę domów Świdwin przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też odwiedzimy oferowaną nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który następnie udostępnimy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Świdwin, a Ty otrzymujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale specjalisty i część sprzedających z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów jest związana z dużym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną kwotę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Świdwin – analiza ofert?

Innym wyjściem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma czy też internet. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą w dużej mierze wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt małą cenę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką wartość, która z kolei sprawi, że trudno będzie Ci wyszukać kupującego. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Świdwin a jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Świdwin zobowiązuje do przyjęcia jednej propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie musisz bać się, że nieodpłatna wycena domu Świdwin musi posiadać gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć dowolną propozycję czy wszelkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z racji przygotowania ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Świdwin możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button