Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kęty – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kęty wskazują faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz przekazując pieniądze w postaci gotówki. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Może być tak, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Kęty jest za mało opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Kęty zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, zadłużenie czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może zająć najdłużej tydzień, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej albo na konto już w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący rzeczywiście ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i sprawiają, że sprzedający akceptują ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć zapłatę dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego czasu to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Kęty.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej zyskowną i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, aby dostać wycenę mieszkania Kęty w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z władaniem domem
 • Długi czas sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie wśród kupców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego zezwolenia; były właściciel bądź lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów i innych zobowiązań.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone w wyniku pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, obiekty do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w drodze spadku lub po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Kęty ustalana jest w oparciu o 10 niezależnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu




Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena domu nie w każdej sytuacji jest prawdziwa bo przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszej firmie masz precyzyjną wycenę mieszkania Kęty, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Informacje do wycen domów

Wycenę mieszkania Kęty sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu dotrzemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który później przekażemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Kęty, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz ofertę, ale nie masz rozeznania na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem biegłego i część oferujących z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu generuje duży koszt, a nie masz żadnej pewności, że spotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszej firmie otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Kęty – porównanie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt małą cenę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Kęty a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Kęty jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domów Kęty musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć dowolną ofertę czy wszystkie oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z racji przygotowania ofert. Wypełniając formularz o wycenę domu Kęty możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu orientację jaką cenę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button