Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Czarne – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Czarne określają faktyczną cenę rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Może być tak, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Czarne jest za mało opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Czarne mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemy z najemcą, nieuregulowane należności bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami załatwianie formalności może zająć jedynie siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymasz do ręki lub poprzez przelew od razu w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić zapłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży poprzez pośrednika należy zakwalifikować czas wyczekiwania na nabywcę, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to również spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Czarne.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, żeby otrzymać wycenę mieszkania Czarne w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Możemy obiecać, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony klientów
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje lokal (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; wcześniejszy posiadacz bądź najemca nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru czy też wody, bez mediów, z problemowym dojazdem, obiekty do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem nabytym w wyniku odziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Czarne określana jest na bazie dziesięciu niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Poszukujesz przeliczników do określania wartości domu? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkania nie za każdym razem jest adekwatna z uwagi na to, że przeliczniki do wyceny mieszkania nie uznają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena domów może być za wysoka przez co trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, by ją przyjąć. U nas dostajesz spersonalizowaną wycenę domów Czarne, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Czarne sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem z fotografiami, który później przekażemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Czarne, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem eksperta i wiele osób decyduje się na to. Jednak taka wycena domów pociąga za sobą niemały koszt, a nie daje ani odrobiny pewności, że napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na taką kwotę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Czarne – przejrzenie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety czy też internet. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą znacznie przekładać się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt niską kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie klientów będzie niewielkie albo nawet zerowe. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Czarne a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Czarne stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkań Czarne musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Czarne masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a potem poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button