Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wodzisław Śląski – natychmiastowa i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Wodzisław Śląski zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za którą jednostki skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od zaraz przekazując pieniądze w formie gotówki. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Może być tak, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Wodzisław Śląski jest mniej atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Wodzisław Śląski uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemy z lokatorem, zadłużenie bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas załatwianie formalności może trwać tylko 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymasz do ręki bądź na konto już w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny niższe nawet o kilka albo kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z udziałem pośrednika należy zaliczyć okres poszukiwań zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Wodzisław Śląski.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej korzystną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, aby dostać wycenę mieszkania Wodzisław Śląski na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Możemy zagwarantować, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie nieruchomością
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; uprzedni właściciel bądź lokator nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku pożaru lub wody, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do wyburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem otrzymanym na skutek odziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Wodzisław Śląski wyliczona jest po przeanalizowaniu 10 różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Planujesz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do ustalania ceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest miarodajna bo aplikacje do wyceny domu nie uznają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena mieszkań może być bardzo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas masz precyzyjną wycenę nieruchomości Wodzisław Śląski, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Wodzisław Śląski ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który dalej prześlemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Wodzisław Śląski, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz ofertę, ale nie masz orientacji jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez specjalistę i wiele oferujących z tego korzysta. Należy jednak wiedzieć, że taka wycena domu pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że napotkasz kupca, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną kwotę. U nas masz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Wodzisław Śląski – przeglądnięcie ogłoszeń?

Popularną metodą na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety i internet. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie przekładać się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie kupców będzie niewielkie bądź nawet zerowe. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Wodzisław Śląski a jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Wodzisław Śląski stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Wodzisław Śląski posiada jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy też wszelkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji sporządzonych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Wodzisław Śląski możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jaką cenę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button