Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zwierzyniec – szybka i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Zwierzyniec zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Zwierzyniec jest niewystarczająco opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Zwierzyniec mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z najemcą, zadłużenie czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas załatwianie formalności może potrwać tylko 7 dni, a należności otrzymasz gotówką bądź przelewem już w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia i doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości przystają na ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zaliczyć czas poszukiwań zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego okresu to też znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Zwierzyniec.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, żeby dostać wycenę domu Zwierzyniec na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu domu
 • mieć radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając żadnego zezwolenia; były posiadacz czy też najemca nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek działania ognia lub powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem przyznanym w wyniku odziedziczenia albo po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu gotówki a także na braku zbędnych kosztów – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Zwierzyniec wyliczona jest na bazie dziesięciu niezależnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Szukasz aplikacji do ustalania wartości nieruchomości? Należy wiedzieć, że tego typu wycena mieszkań nie za każdym razem jest właściwa ponieważ przeliczniki do wyceny domów nie uwzględniają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena mieszkań może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. U nas możesz liczyć na precyzyjną wycenę mieszkania Zwierzyniec, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Dane do wycen domów

Wycenę mieszkań Zwierzyniec przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który potem wyślemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Zwierzyniec, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale specjalisty i część oferujących z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu generuje duży koszt, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na taką sumę. W naszej firmie masz podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Zwierzyniec – analiza ofert?

Popularną metodą na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej czasopisma i internet. Musisz jednak być świadomym, że nie wyszukasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą istotnie przekładać się na cenę mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo ustalić zbyt niską kwotę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą kwotę, która znowósz spowoduje, że trudno będzie Ci znaleźć kupującego. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Zwierzyniec a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Zwierzyniec jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz bać się, że bezpłatna wycena domów Zwierzyniec musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś propozycji czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek kosztów z racji sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę domu Zwierzyniec masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button