Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nowogard – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Nowogard określają faktyczną wartość rynkową, za jaką jednostki skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz przekazując pieniądze w postaci gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Nowogard jest niewystarczająco opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Nowogard zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, zadłużenie bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może trwać jedynie 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz do ręki lub na konto od razu w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi podczas nabycia. Różnice te są efektem prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że sprzedający zgadzają się na ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać opłatę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować okres wyczekiwania na nabywcę, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to również duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Nowogard.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, polecamy Ci najbardziej zyskowną oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, by otrzymać wycenę nieruchomości Nowogard na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • poczuć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Długi okres sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego pozwolenia; poprzedni posiadacz czy też najemca nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone na skutek działania ognia czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem otrzymanym na skutek dziedziczenia bądź po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy a także na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Nowogard wyliczona jest po analizie dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz programów do ustalania wartości nieruchomości? Należy wiedzieć, że taka wycena domu nie za każdym razem jest prawdziwa bo przeliczniki do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena domu może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz precyzyjną wycenę nieruchomości Nowogard, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Informacje do wycen domów

Wycenę domów Nowogard przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który potem prześlemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Nowogard, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem specjalisty i część osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu generuje wysoki wydatek, a nie daje żadnej gwarancji, iż znajdziesz kupca, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną cenę. W naszym skupie masz podobną wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Nowogard – przeglądnięcie ogłoszeń?

Popularnym rozwiązaniem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma i internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą istotnie przekładać się na wartość mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która zaś spowoduje, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupca. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Nowogard a jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Nowogard stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej oferty?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Nowogard musi posiadać jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się przyjąć którąś ofertę czy też całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowania ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Nowogard możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jaką kwotę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button